O Nás

Internetový obchod KUPUJ-PNEU s ochranou známkou a tradicí byl vždy spojený s krajem Vysočina, kde po mnoho let dodával pneumatiky spokojeným zákazníkům za co nejlepší cenové podmínky. Nyní po změně majitele se přesunul přímo do Brna, kde se díky spojení se silným investorem snaží rozšířit portfolio nabízených produktů a přitom snížit cenu tak, aby byl obsloužen každý zákazník, a to nejen z Kraje Vysočina, ale z celé České republiky.

Náš široký sortiment zahrnuje nejen klasické a nejprodávanější rozměry a značky pneumatik, ale také pneumatiky pro SUV, dodávkové automobily nebo nákladní vozidla, stroje a zařízení, kde je potřeba speciálních a méně obvyklých pneumatik. Nedílnou součástí prodejů jsou také pneumatiky na motocykly.

Pneumatiky jsou posílány z centrálních skladů nebo přímo ze skladů výrobců tak, aby zákazník obdržel své objednané zboží v co nejkratším čase a to s doručením většinou do 48 hodin, nebo přípravou k osobnímu odběru na odběrném místě v Brně, a to v obvyklém termínu 24 – 48 hodin po objednání.